Curs d'Esperanto d'Estiu 2019

Nitra (Eslovàquia), del 12 al 20 de juliol del 2019

Inscrits

Al SES 2019 ja s'hi han inscrit 171 persones de 29 països. Inscriu-t'hi tu també!

Número Nom Cognoms País
1 Matthieu Desplantes Eslovàquia
2 Salomé Hug Eslovàquia
3 Dorota Rodzianko Eslovàquia
4 Kryštof Klestil Eslovàquia
5 Georg Jähnig Alemanya
6 Sammy Kennedy França
7 Martin Rue Regne Unit
8 Tim Morley Regne Unit
9 Andi Münchow Alemanya
10 Anna Langley Regne Unit
11 Anthony Bodineau Regne Unit
12 Peter Baláž Eslovàquia
13 Arina Osipova Rússia
14 Elisabeth Dörrer Bèlgica
15 Christophe CHAZAREIN França
16 Michal Grodza Eslovàquia
17 Ali Mecham Regne Unit
18 Desiree Derksen Bèlgica
19 Patrick Morando Itàlia
20 Oleg Ĉajka Rússia
21 Edoardo Nannotti Itàlia
22 Magaléna FEIFIČOVÁ Eslovàquia
23 Miroslava Šavelová Eslovàquia
24 Pavol Petrík Eslovàquia
25 Kamil Getka Polònia
26 Maria Sułkowska Polònia
27 KuboF Hromoslav Eslovàquia
28 Ocult Ocult Ocult
29 Ocult Ocult Ocult
30 Xabier Rico Iturriotz Espanya
31 Ocult Ocult Ocult
32 Maurizio Giacometto Regne Unit
33 Kamil Dudkowski Polònia
34 Jean-Philippe Platroz França
35 M. DOLORS GODOY ROTLLENS Espanya
36 Szabolcs Szilva Polònia
37 Lea Pillot--Colin Eslovàquia
38 Alessandro Giacometto Regne Unit
39 Ocult Ocult Ocult
40 Stefan Knauf Alemanya
41 Xon VIlahur Godoy Espanya
42 Viktoro Solé Espanya
43 Cristian Severina Regne Unit
44 Yuliia Shkarban Rússia
45 Fatiha Menouer Algèria
46 Maria Pla Carabús Espanya
47 Isabel Llinàs Costa Espanya
48 Piret Kelgo Estònia
49 Martí Solé Espanya
50 Philipp Schultz Suïssa
51 Ocult Ocult Ocult
52 Mária Minichová Eslovàquia
53 Zsuzsanna Erki Hongria
54 Anna Gybasová República Txeca/Txèquia
55 Eva Pazourková República Txeca/Txèquia
56 Mariona Boixader i Escanilla Espanya
57 Jaume Serrallonga i Gasch Espanya
58 Caterina Serrallonga i Boixader Espanya
59 Kristyna Štěchová República Txeca/Txèquia
60 Jaroslava Mala República Txeca/Txèquia
61 Jérémie SABIYUMVA Burundi
62 Matej Kaminský Eslovàquia
63 Ocult Ocult Ocult
64 Marta Nowakowska Alemanya
65 Catherine Royaux Bèlgica
66 Eva Hanzelyová Eslovàquia
67 Radmila Švejcarová República Txeca/Txèquia
68 Ocult Ocult Ocult
69 Sandra Vives Espanya
70 René G. Nielsen Dinamarca
71 Signe Capion Dinamarca
72 Ocult Ocult Ocult
73 Václav Zouzalík República Txeca/Txèquia
74 Ocult Ocult Ocult
75 Tita Beaven Regne Unit
76 John Walker Regne Unit
77 Ocult Ocult Ocult
78 Ocult Ocult Ocult
79 Ocult Ocult Ocult
80 Peter Holba Eslovàquia
81 Jordi Perera Faura Espanya
82 Dori Gromaz Armenteros Espanya
83 Martin Sedlák República Txeca/Txèquia
84 iVan Demovič Eslovàquia
85 roland mathieu França
86 Valérie Haegi França
87 Umer Farooq Muhammad Pakistan
88 Sam Daniel Regne Unit
89 Ocult Ocult Ocult
90 Job Veltman Països Baixos
91 Simon Heymans Bèlgica
92 Omar Raii Regne Unit
93 Marek Sklenka Eslovàquia
94 Hamid Babadi Akasheh Iran
95 Ocult Ocult Ocult
96 Jan Richtr República Txeca/Txèquia
97 Artem Chirkovskii Rússia
98 Franziska Töpler Alemanya
99 thomas Lacour França
100 Diana Burgos Colòmbia
101 Paul Würtz Alemanya
102 Daria Slonova Rússia
103 Yves Nevelsteen Bèlgica
104 Hana Froemming Regne Unit
105 Ocult Ocult Ocult
106 Ocult Ocult Ocult
107 Moustafa Mohamed Egipte
108 Amer Hamad Egipte
109 Mohamed Barakat Egipte
110 Ekaterina Lozina Rússia
111 Marco Ficarra Itàlia
112 EWA GROCHOWSKA França
113 Ocult Ocult Ocult
114 Eda   França
115 Marek Dąbrowski Polònia
116 Victor/tuxayo ???? Grousset França
117 Ocult Ocult Ocult
118 Philippe De Vos Bèlgica
119 Barbara Lipska Polònia
120 Ocult Ocult Ocult
121 Robert Nielsen Irlanda
122 Ocult Ocult Ocult
123 Peyman Rostamian Iran
124 Václav Lamr República Txeca/Txèquia
125 Marie Lamrova República Txeca/Txèquia
126 Ocult Ocult Ocult
127 Elisabeth Garden França
128 Leokadie Koneĉna República Txeca/Txèquia
129 Ocult Ocult Ocult
130 Miriam Crchová Eslovàquia
131 Ocult Ocult Ocult
132 Ocult Ocult Ocult
133 MEERA WAGLE Nepal
134 Наталья Карабанова Rússia
135 Andrej Taylor-Balan Sri Lanka
136 Magnus Bonnevie Dinamarca
137 Lærke Bonnevie Dinamarca
138 Ocult Ocult Ocult
139 Peter Cleaves Regne Unit
140 Tom Harris Regne Unit
141 EXPÉDIT FAMBO Benín
142 AKOIVI GBÊTOHO GERMAINE KAKPO Benín
143 Ocult Ocult Ocult
144 HOUSSOU VIVIEN DIEUMER DANSOU GBAGOU Benín
145 ESSOUWE FELICITER LAMA Benín
146 EL-HADJ ADJERAN YOUSSOUPHA Benín
147 NEKITO ADELE DÉSIRÉE BRIGA Benín
148 Ocult Ocult Ocult
149 Ewelina Tulko Polònia
150 Halina Kuropatnicka - Salamon Polònia
151 David Ruíz Sánchez Espanya
152 Ocult Ocult Ocult
153 Paul Harry Barron Regne Unit
154 HOSSOU VIVIEN DIEUMER DANSOU GBAGOU Benín
155 Luiz Grasso Regne Unit
156 Ocult Ocult Ocult
157 Ocult Ocult Ocult
158 Ocult Ocult Ocult
159 David Roman Espanya
160 Ocult Ocult Ocult
161 Anita Bernerová Eslovàquia
162 Ocult Ocult Ocult
163 Ocult Ocult Ocult
164 Ocult Ocult Ocult
165 SEGBEGNON ANICET BIENVENUE HOSSOU Benín
166 YANNICK SEPTIME ALLADE Benín
167 Benjamin Yeboah Ansu Ucraïna
168 Joan Clos-Rigual Espanya
169 Ocult Ocult Ocult
170 MELKISEDEK AKPRO Benín
171 Nicolau Dols Salas Espanya