Letnie Studium Esperanta

Nitra (Słowacja), 12-20 lipca 2019
Tłumaczenie na język polski jest kompletne w 93%. Wszystkie aktualne informacje dostępne są w Esperanto oraz .

Formy płatności

Płatności można dokonać przez jedną ze wskazanych metod. Jeżeli jest to możliwe, preferujemy przelew na konto bankowe.

 1. Jeżeli posiadasz konto w euro, zapłać przelewem na konto E@I na Słowacji:

  Nazwa konta: EAI
  IBAN: SK7552000000000008887398
  BIC/SWIFT: OTPVSKBX

  Adres banku:

  OTP Banka Slovensko, a.s.
  Februárová 152/1
  SK-958 01 Partizánske
  Słowacja

 2. Jeżeli Twoje konto bankowe nie jest w euro, zalecamy użycie TransferWise w celu uniknięcia wysokich kosztów dodatkowych.
 3. JEśli nie możesz zapłacić przelewem bankowym, możesz zapłacić na nasze konto PayPal – na adres financoj@ikso.net Uwaga: Płacąc przez PayPal za towar lub usługi, system pobiera dodatkową prowizję (zwykle około 3,4% + 0,35 EUR).
 4. Jeżeli znasz system płatności UEA, możesz dokonać wpłaty na konto E@I ecxi-v. Prosimy o przesłanie kopii potwierdzenia przelewu (poza Centralnym Biurem UEA) również do nas (na adres ses@ikso.net). Weź pod uwagę, że zapłata przez ów system często trwa tygodnie lub miesiące.

Uwaga 1: Wpłacając pieniądze na nasze konto z zagranicy zaznacz proszę, że koszty przelewu pokryjesz Ty jako wysyłający (w przeciwnym razie podczas spotkania będziemy zmuszeni poprosić Cię o zwrot tej sumy, która zostanie odjęta z przesyłanych pieniędzy)

Uwaga 2: Podczas przesyłania pieniędzy w polu "Wiadomość dla odbiorcy" proszę wpisać "SES 2019+ imię i nazwisko".

Uwaga 3: Pamiętaj, że Twoje zgłoszenie będzie ważne dopiero po zapłaceniu przynajmniej 50€ (możesz oczywiście zapłacić od razu całą sumę) w jeden z podanych wyżej sposobów.