Letní škola esperanta 2020

Kroměříž, 18. až 26. července 2020

Místo

Město

Kroměříž je město ve Zlínském kraji a leží na řece Morava. Žije zde přibližně 29 000 obyvatel. V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem v Česku. Hlavní pamětihodností města je Arcibiskupský zámek Kroměříž, kde se točily scény filmů Amadeus a Nehynoucí láska. V roce 1998 byl společně s přilehlými zahradami zapsán na seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Budova

Letos se SES koná v nádherném místě hned vedle Květné zahrady, která náleží do světového dědictví UNESCO.

Hlavním místem konání akce, kde bude ubytování, stravování a odpolední a večerní program, je domov mládeže (Domov mládeže Štěchovice, Štěchovice 1315/7A, 767 01 Kroměříž, Česko). Dopolední kurzy esperanta budou probíhat v blízké škole (350 m od domova mládeže).

Hlavní místo konání akce se dělí na 3 části:

Jídelna se nachází v přízemí budovy 1. Domov mládeže je vybaven bezdrátovým připojením, ale nikoliv pračkou. Celkem jsou k dispozici pokoje pro maximálně 251 účastníků. Pokud požadujete samostatný pokoji, vyberte tuto možnost v přihlášce (je to za příplatek, prosím podívejte se na poplatky). Je možné také stanování, pokud si přivezete vlastní stan.

Poznámka: Komplex má na několika místech schody, které mohou být překážkou pro osoby s pohybovými problémy. Omlouváme se těm, kterých se to týká.

Poznámka: Zařízení nabízí „běžné“ (obyčejné) podmínky ubytování, neočakávajte tedy velký luxus. Jestliže si přesto přejete bydlet ve větším luxusu, oznamte nám prosím své požadavky – budeme se snažit vám pomoci. Můžete také přímo kontaktovat některé z blízkých penzionů a hotelů.

Adresa

Domov mládeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Česko

Příjezd

Poznámka: Ohledně jakýchkoliv záležitostí týkajících se akce prosím nekontaktujte správce ubytovacího zařízení, ale organizátory akce (podívejte se na stránku Kontakt).