Somera Esperanto-Studado 2018

Liptovský Mikuláš (Slovakia), 14. - 22. heinäkuuta 2018

Ilmoittautuneet

SES 2018 -tapahtumaan on jo ilmoittautunut 75 henkilöä. Ilmoittaudu sinäkin!

Numero Etunimi Sukunimi Asuinmaa Ilmoittautumispäivä
1 Matthieu Desplantes Slovakia 19.01.2018
2 Peter Baláž Slovakia 19.01.2018
3 Dorota Rodzianko Slovakia 19.01.2018
4 Przemysław Wierzbowski Puola 19.01.2018
5 Sofia Zaretskaia Slovakia 19.01.2018
6 Ekaterina Lozina Slovakia 19.01.2018
7 Vít Guiglielmo Mišurec Tšekki 19.01.2018
8 Jana Janovych Ukraina 19.01.2018
9 IANKOVSKYI ANDRII Ukraina 19.01.2018
10 Michal Matušov Slovakia 19.01.2018
11 YULIIA SHKARBAN Ukraina 20.01.2018
12 Andi Münchow Saksa 20.01.2018
13 Ilia Gnusarev Venäjä 20.01.2018
14 Stefan Knauf Saksa 20.01.2018
15 Nina Pietuchowska Puola 20.01.2018
16 Piret Kelgo Viro 21.01.2018
17 Heikki Lahtinen Suomi 21.01.2018
18 Tatiana Stepanova Venäjä 21.01.2018
19 Ivano Neĉes Ukraina 23.01.2018
20 David Mamsch Slovakia 23.01.2018
21 Krystof Klestil Slovakia 23.01.2018
22 piilotettu piilotettu piilotettu 23.01.2018
23 Maria Minichova Slovakia 24.01.2018
24 Alica Stožická Slovakia 24.01.2018
25 Luko Allemand Sveitsi 24.01.2018
26 Jana Kamenická Slovakia 24.01.2018
27 Fatiha Menouer Algeria 26.01.2018
28 Eugénia Belková Slovakia 27.01.2018
29 Vilmos Tóth Unkari 27.01.2018
30 Lili Nyitrai Unkari 27.01.2018
31 Caterina Serrallonga i Boixader Espanja 29.01.2018
32 Xabier Rico Iturriotz Espanja 30.01.2018
33 Daniel Offrell Ruotsi 31.01.2018
34 Krystyna Górska Puola 31.01.2018
35 Mariona Boixader Escanilla Espanja 31.01.2018
36 Jordi Perera Faura (Katalunio) Andorra 01.02.2018
37 Maria-Roser Bach Serra Andorra 01.02.2018
38 Martí Solé Aymamí Espanja 01.02.2018
39 Víctor Solé Udina Espanja 01.02.2018
40 Roman Schodnicki Puola 01.02.2018
41 Zofia Schodnicka Puola 01.02.2018
42 Bogumiła Schodnicka Puola 01.02.2018
43 Filip Schodnicki Puola 01.02.2018
44 Léon Kamenický Slovakia 03.02.2018
45 Tomáš Stano Slovakia 03.02.2018
46 Jarek Młynarczyk Puola 05.02.2018
47 Marta Moliné Golovart Espanja 05.02.2018
48 Kasia Wróblewska Puola 05.02.2018
49 Magdaléna FEIFIČOVÁ Slovakia 06.02.2018
50 Maria Dolors Godoy Rotllens Espanja 06.02.2018
51 Xon Vilahur Godoy Espanja 06.02.2018
52 László Szilvási Unkari 06.02.2018
53 thu quynh nguyen Vietnam 07.02.2018
54 nguyet minh hoang Vietnam 07.02.2018
55 Christophe Chazarein Ranska 07.02.2018
56 Georg Jähnig Saksa 08.02.2018
57 Imre Keményfi Unkari 11.02.2018
58 Marc Walsh Sveitsi 11.02.2018
59 Peter Bowing Unkari 12.02.2018
60 Peter Holba Slovakia 15.02.2018
61 Isabella Strasser Slovakia 17.02.2018
62 Iraitz Gutiérrez Slovakia 17.02.2018
63 annA Skudlarska Puola 17.02.2018
64 Wiktoria Skudlarska Puola 17.02.2018
65 Russ Williams Puola 17.02.2018
66 Patrick Morando Italia 17.02.2018
67 Joost Franssen Alankomaat 18.02.2018
68 Andreas Kueck Saksa 18.02.2018
69 Felice Sorosina Italia 18.02.2018
70 Jaroslava Mala Tšekki 18.02.2018
71 Anna Gybasová Tšekki 18.02.2018
72 Severija Marija Banaitytė Liettua 19.02.2018
73 Andreo Teräväinen Latvia 19.02.2018
74 Larisa Teräväinen Venäjä 19.02.2018
75 Esenia Teräväinen Venäjä 19.02.2018